وارد شوید
سبد خرید {{cart.KalaCount}}

شرح محصول: {{itCartItem.Name}}

تعداد: {{itCartItem.Qty}}

نهایی کردن خرید
فروشگاه اینترنتی مواد غذایی
Tel icon

مزایای خرید از فست میتا

صرفه جويي در وقت و هزينه

با توجه به حجم ترافيك روزانه، ازدحام و شلوغي خيابانها،مشغله زياد شهروندان و خطرات احتمالي ناشي از سفرهاي درون‌شهري؛ Fastmeata با تأمين و ارسال محصولات پروتئيني مورد نياز مشتريان كه از بهترين و مشهورترين برندها در يك مجموعه گردآمده و عرضه مستقيم محصولات از توليدكننده (بدون واسطه و دلالي) و همچنین حذف هزينه‌هاي سنگين فروشگاهي، سعي نموده بهترين و مناسب‌ترين قيمت‌ها را در كنار مشوق‌ها و هداياي نقدي و غيرنقدي ديگر براي مشتريان خود فراهم آورد.

پرداخت سود مشاركت

يكي از اهداف اصلي و استراتژي‌های Fastmeata، تعامل نزديك با مشتريان خانگي و ايجاد سيستم برد- برد (win-win) ميباشد؛ در همين راستا شركت سعي نموده تا در هر ماه درصدي از سود حاصل از فروش محصولات را در قالب طرح «پرداخت سود به مشتريان» بصورت ماهيانه بعنوان قدرداني از اين انتخاب به آنان بازگرداند. همچنين با ايجاد طرح معرفي مشتريان جديد توسط مشتركان قديمي در صورت رضايت از محصولات و خدمات ارائه شده، هدايايي را بصورت تصاعدي بر مبناي تعداد مشتريان معرفي شده در هر ماه و بصورت تجديدپذير در ماه‌هاي بعدي پرداخت نمايد.

فروش ويژه

Fastmeata سعي نموده با طرح‌هاي فروش ويژه بصورت دائمي با تخفيفات خاص و حداكثري و با اطلاع‌رساني قبلي براي مشتريان به دو صورت سبدهاي ويژه محصولات كه شامل انواع مواد پروتئيني و يا محصولات تك‌به‌تك مي‌باشد و همچنين فروش‌هاي فصلي، گامي موثر در جلب رضايت مشتريان محترم بردارد.

تضمين كيفيت و قيمت

حفظ كيفيت و عرضه بهترين محصولات از برترين برندهاي كشور، جزو لاينفك اهداف Fastmeata مي‌باشد و با حذف هزينه‌هاي سربار فروشگاهي، ارائه بهترين و مناسب‌ترين قيمت‌ها همواره در دستور كار اين شركت قرار دارد. همچنين با استفاده از برترين تجهيزات و تكنولوژي‌های روز دنيا در نگهداري محصولات، كمترين زمان خروج محصولات از سردخانه‌هاي نگهداري، تجهيز باكس‌هاي حمل و جلوگيري از انتقال دما براي حفظ كيفيت و ماندگاري بالاي محصولات به همراه رهگيري كالاهاي ارسالي تا مقصد جزو اصول اساسي Fastmeata محسوب مي‌گردد.

گارانتی و وارانتی محصولات

Fastmeata براي اولين بار در كشور با گارانتي و وارانتي محصولات، سعي در تضمين كيفيت محصولات خود نموده و در همين راستا در صورت عدم رضايت خريداران محترم، بدون قيد و شرط تا مدت 3 ساعت پس از تحويل بدون هيچ‌گونه عذر و بهانه‌اي، محصولات را مرجوع يا تعويض مي‌نمايد؛ زيرا به اين مهم اعتقاد راسخ دارد كه «هميشه و در هرشرايطي حق با مشتري است».

تسهيلات ويژه

از آنجا كه Fastmeata همواره خود را قدردان مشتريان و مشتركان خود مي‌داند، سعي نموده‌ با كمترين سود و تخفيفات حداكثري در فروش‌هاي ويژه به همراه ارسال رايگان و پرداخت سود مشتريان در ابتداي هر ماه در اولين فاكتور خريد به همراه طرح منحصربفرد معرفي مشتريان جديد توسط مشتركان قديمي در صورت رضايت از كيفيت محصولات و خدمات ارائه شده، با پرداخت جوايز ريالي قابل اعمال در اولين فاكتور ماه بعد و بصورت تجديدپذير در ماه‌هاي آتی (روند معرفي مشتريان) تسهيلات ويژه‌اي را براي مشتريان خود به ارمغان بياورد و معناي واقعي کلمه برد-برد (win-win) را با گراميداشت روزهاي خاص مشتريان و با سهيم شدن در شادي آنها به عرصه ظهور گذارد. همچنين با ارائه خدمات بلند‌مدت روزانه (از 8 صبح الي 24 شب)، ارائه خدمات در روزهاي تعطيل و براي اولين بار در كشور، امكان توليد محصولات سفارشي در سايزها و وزن‌هاي موردنياز مشتريان براي جشن‌ها و مهماني‌هاي خانوادگي، دغدغه و نگراني تهيه محصولات پروتئيني را از مشتريان خود دور نموده و همه اين خدمات را از وظايف ذاتي Fastmeata دانسته و به ارائه آنها افتخار مي‌نمايد.

حفظ محيط زيست و جلوگيري از آلودگي هوا

با توجه به رسالت Fastmeata در حفظ محيط زيست و جلوگيري از آلودگي هوا، اين شركت با حذف هزينه‌هاي ارسال (تحويل رايگان) سعي نموده تا ضمن جلوگيري از سفرهاي زائد درون‌شهري و تردد خودروهاي تك‌سرنشين جهت تهيه محصولات پروتئيني، در راستاي سبزبودن اهداف شركت، كيسه‌هاي پلاستيكي مورد استفاده در تحويل محصولات پروتئيني را حذف نموده و با طرح تحويل محصولات در بسته بندی های قابل بازیافت ضمن مشاركت در حفظ محيط‌زيست، در اين امر حياتي پيش قدم و مروج اين مهم در ارائه انواع خدمات در كشور باشد.

خريد آنلاين و تعيين زمان تحويل

Fastmeata سعي نموده با طراحي ساده وب‌سايت خود در كمترين زمان،‌ بررسي - انتخاب - خريد آنلاين را با شيوه‌هاي مختلف پرداخت به همراه تعيين زمان‌هاي تحويل به انتخاب مشتري به ارمغان آورد. همچنين شما مشتريان محترم مي توانيد با شماره تلفن 41993 ضمن تماس و سفارش خريد، با كارشناسان ما ارتباط برقرار نمايد.

ارسال سريع و تحويل رايگان

Fastmeata براي حفظ كيفيت محصولات پروتئيني و براي رفع نگراني مشتريان محترم در مورد زمان تحویل سفارشات خود، ارسال سريع محصولات را در 90 دقيقه پس از تماس توسط پيك‌هاي شركت طراحي نموده است؛ در اين راستا كليه ارسال‌ها فارغ از مبالغ ريالي ارزش خريد (فاكتور)، كاملاً رايگان و بدون پرداخت هر گونه هزينه‌اي مي‌باشد.

در كنار اين خدمات، Fastmeata روش‌هاي مختلف تحويل را نيز از نظر زمان و ساعت تحويل براي شما عزيزان پيش‌بيني نموده است تا مشتريان محترم بتوانند با انتخاب سرويس مورد نظر برنامه‌ريزي بهتري را براي خود و خانواده لحاظ نمايند.